Змішувач Grohe Grohtherm Cube 24155000
Фото 11 |
Grohe Grohtherm Cube 24155000 |
|
Стопор безпеки SafeStop спрацьовує при 38 °C. Рукоятка з економічною кнопкою EcoButton і індивідуально встановлюваним стопором. Змішувач на 2 виходи
Купується окремо прихована частина (арт. 35 500 000)
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Grohtherm Cube 24155000
Усі ціни 27 →Термостат для ванни/душу на 2 споживача Grohe Grohtherm Cube (колір - хром | 16 880 грн. |
Grohe Grohe Grohtherm Cube 24155000 | 21 240 грн. |
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини GROHE GROHTHERM CUBE хро | 21 240 грн. |
Термостат для ванни прихованого монтажу Grohe Grohtherm Cube (24155000) 24 | 21 240 грн. |
Термостат для ванни Grohe Grohtherm Cube з 2 перемикачами (24155000) 24155 | 21 240 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →