Змішувач Grohe Start 23575002
Фото 8 |
Grohe Start 23575002 |
|
У комплекті донний натискний клапан. Регулювання витрати води. QuickTool: система швидкого монтажу. З обмежувачем температури. Вода не контактує із металом корпусу змішувача.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Start 23575002
Усі ціни 11 →Змішувач для раковини Grohe QuickFix Start чорний матовий 235752432 з донн | 4 699 грн. |
Змішувач для раковини Grohe QuickFix Start M-Size (колір - чорний матовий) | 4 699 грн. |
Grohe Grohe QuickFix Start M-Size (235752432) 235752432 | 4 699 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний GROHE QuickFix Start чорний латунь | 4 699 грн. |
Змішувач для раковини M-розміру Grohe QuickFix Start Black (235752432) 235 | 4 699 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →