Каструля Gusto GT-T-116-S
Gusto GT-T-116-S |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-T-116-S
Усі ціни 9 →Каструля Gusto GT-T-116-S, 2.1л (Прянощі) 87705 | 502 грн. |
Gusto GT-T-116-S | 656 грн. |
Каструля Gusto Прянощі GT-T-116-S 2.1 л (BP87705) | 524 грн. |
Каструля GUSTO Прянощі GT-T-116-S (2,1 л) | 610 грн. |
Каструля Gusto Прянощі 2,1 л GT-T-116-S 0008765 | 446 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Gusto GT-T-116-S
Ціни на Gusto GT-T-116-S |
---|---|---|---|---|
Gusto GT-T-116-S | від 446 грн. | 11 пропозицій | ||
Gusto GT-T-118-S | від 539 грн. | 11 пропозицій | ||
Gusto GT-T-120-S | від 606 грн. | 11 пропозицій | ||
Gusto GT-T-122-S | від 485 грн. | 14 пропозицій | ||
Gusto GT-T-124-S | від 539 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →