Каструля Gusto GT-T-124-LCW
Gusto GT-T-124-LCW |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-T-124-LCW
Усі ціни 12 →Кастрюля Gusto "Давайте готовить" Б 24 см 5,7 л (GT-T-124-LCW) GT-T-124-LC | 858 грн. |
Каструля Gusto "Давайте готувати" Б 24 см 5,7 л (GT-T-124-LCW) GT-T-124-LC | 858 грн. |
Каструля Gusto GT-T-124-LCW, 5.7л (Давайте готувати, біла) 117666 | 820 грн. |
Gusto GT-T-124-LCW Давайте готувати біла 24 см 5.7 л GT-T-124-LCWДавайтего | 859 грн. |
Gusto Каструля Gusto "Давайте готувати" Б 24 см 5,7 л (GT-T-124-LCW) GT-T- | 858 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Gusto GT-T-124-LCW
Ціни на Gusto GT-T-124-LCW |
---|---|---|---|---|
Gusto GT-T-116-LCW | від 305 грн. | 17 пропозицій | ||
Gusto GT-T-118-LCW | від 388 грн. | 17 пропозицій | ||
Gusto GT-T-120-LCW | від 433 грн. | 16 пропозицій | ||
Gusto GT-T-122-LCW | від 485 грн. | 10 пропозицій | ||
Gusto GT-T-124-LCW | від 539 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →