Каструля Gusto GT-T-118-WP
Gusto GT-T-118-WP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-T-118-WP
Усі ціни 10 →Кастрюля Gusto "Перчинка" Б 18 см 3,1 л (GT-T-118-WP) GT-T-118-WP | 546 грн. |
Каструля Gusto "Перчинка" Б 18 см 3,1 л (GT-T-118-WP) GT-T-118-WP | 615 грн. |
Каструля Gusto GT-T-118-WP, 3.1л (Перчинка біла) 117492 | 589 грн. |
Gusto GT-T-118-WP | 588 грн. |
Gusto GT-T-118-WP | 768 грн. |
ще 5 пропозицій
Літера наприкінці назви означає тематику оформлення каструлі:
- M - макове поле
- В - стигла чорниця
- Р - перчинка
- З - веселі курчата
- S - прянощі
- FG - квітковий сад
- Т - плюшеве ведмежа
Модификації Gusto GT-T-118-WP
Ціни на Gusto GT-T-118-WP |
---|---|---|---|---|
Gusto GT-T-116-WP | від 330 грн. | 2 пропозиції | ||
Gusto GT-T-118-WP | від 546 грн. | 11 пропозицій | ||
Gusto GT-T-120-WP | від 408 грн. | 11 пропозицій | ||
Gusto GT-T-122-WP | від 487 грн. | 12 пропозицій | ||
Gusto GT-T-124-WP | від 503 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →