Змішувач Haiba Diana 017 HB1018
Haiba Diana 017 HB1018 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Diana 017 HB1018
Усі ціни 9 →Кран для кухні однозахватний HAIBA DIANA хром латунь HB1018 | 1 481 грн. |
Змішувач для кухні Haiba DIANA 017 (HB1018) | 1 481 грн. |
Змішувач для кухні HAIBA DIANA 017 | 1 481 грн. |
Змішувач Haiba Diana 17 Hb1018 | 1 481 грн. |
Смеситель для кухни HAIBA DIANA 017 (HB1018) | 1 481 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →