Змішувач Frap H66 F4166-2
Фото 13 |
Frap H66 F4166-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H66 F4166-2
Усі ціни 65 →Змішувач для кухні одноважільний FRAP білий латунь F4166-8 | 1 341 грн. |
Змішувач для кухні Frap F4166-7, чорний 1034129 | 1 756 грн. |
Смеситель для кухни FRAP F4166-8 | 1 207 грн. |
Змішувач для кухні Frap F4166-10, світло-бежевий | 1 879 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Frap F4166-10 | 1 788 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →