Змішувач Haiba Kubus 001 HB0792
Фото 4 |
Haiba Kubus 001 HB0792 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Kubus 001 HB0792
Усі ціни 18 →Змішувач для умивальника однозахватний HAIBA KUBUS 001 хром латунь HB0792 | 1 716 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba KUBUS 001 (HB3928) HB3928 | 1 858 грн. |
Haiba Смеситель для раковины Haiba KUBUS 001 (HB0792) | 1 716 грн. |
Змішувач для умивальника HAIBA латунний литий KUBUS 001 HB0792 хромований | 1 716 грн. |
Змішувач для умивальника однозахватний HAIBA чорний латунь HB3928 | 1 858 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →