Змішувач Haiba Kubus 003 HB0797
Фото 6 |
Haiba Kubus 003 HB0797 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Kubus 003 HB0797
Усі ціни 26 →Змішувач для душу одноважільний HAIBA KUBUS 003 хром латунь з душовим набо | 2 003 грн. |
Haiba Смеситель для душа Haiba KUBUS 003 (HB0797) | 2 003 грн. |
Змішувач для душу Haiba KUBUS 003 (HB0797) | 2 003 грн. |
Змішувач для душу одноважільний HAIBA Kubus 003 графіт латунь з душовим на | 2 268 грн. |
Змішувач для душу одноважільний HAIBA KUBUS 003 чорний латунь з душовим на | 2 218 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →