Змішувач Haiba Magic 555 HB0691
Haiba Magic 555 HB0691 |
|
Тип кріплення — гайка
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Magic 555 HB0691
Усі ціни 26 →Змішувач кухонний однозахватний з синьою ручкою HAIBA MAGIC 555 хром латун | 930 грн. |
Змішувач для кухні HAIBA MAGIC 555 червоний важіль (HB0669) | 930 грн. |
Змішувач кухонний однозахватний із чорною ручкою HAIBA MAGIC 555 хром лату | 930 грн. |
Змішувач кухонний однозахватний з червоною ручкою HAIBA MAGIC 555 хром лат | 930 грн. |
Змішувач для кухні HAIBA MAGIC 555 синій важіль (HB0668) | 930 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →