Змішувач Haiba Disk 004 HB0052
Haiba Disk 004 HB0052 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Disk 004 HB0052
Усі ціни 9 →Cмеситель для кухни однорычажный HAIBA DISK 004 хром латунь HB0052 | 818 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba DISK 004 (HB0052) | 818 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba DISK 004 (HB0052) | 818 грн. |
Змішувач для кухні Haiba DISK 004 (HB0052) | 818 грн. |
Змішувач для кухні Haiba Disk 004 (HB0052) | 818 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →