Літня шина Hankook Radial RA14 205/60 R16C 100T
Виберіть розмір шин
Hankook Radial RA14 205/60 R16C 100T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Radial RA14 205/60 R16C 100T
Hankook Radial RA14 205/60 R16C 100/98T | 13 570 грн. |
Шини Hankook Radial RA14 205/60 R16С 100/98T | 10 937 грн. |
Hankook Radial RA14 205/60 R16C 100T 2000984 | 9 972 грн. |
Hankook Radial RA14 205/60 R16C 100T | 10 663 грн. |
Покупайте. Можно и на легковую машну. Не пожалеете. Крепкая боковина. Держит удары на любых ямах. Отлично держит машину на скорости. Не проблема ни мокрая дорога, ни горячий асфальт. После третьего сезона резина вообще не изменила свойства. Слегка пробуксовывает по грязи...ну вы поняли))) Sergey Koshman: користуюся Hankook Radial RA14 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Рекомендуємо