Зимова шина Hankook Winter I*Pike RS2 W429 195/65 R15 91T
Відео 20Фото 9 |
Hankook Winter I*Pike RS2 W429 195/65 R15 91T 195/65 R15 91 T 195/65 R15 95 T |
|
Спрямована "шиповка" для безпечного пересування по слизьких і засніжених дорогах в суворих зимових умовах. Протекторний малюнок моделі зберіг симетричну структуру попередниці W419, проте в ньому істотно змінилися форма, розміри і принципи розстановки елементів. Так, центральна частина надалі містить більші взаємопересічні блоки, що підвищує тягово-гальмівні якості автошини. Широкі плечові зони Hankook Winter i * Pike RS2 W429 195/65 R15 91T забезпечують впевнене входження в повороти і допомагають «вигрібати» з пухкого снігу.
Схема ошиповки у моделі 12 — рядна-сталевими «кігтями» гума краще чіпляється за обмерзлі дорожні покриття. На укоченому снігу шина чіпко тримається за дорогу завдяки гострим крайкам тисяч ламелей в блоках протектора. Значна частина дренажних каналів на поверхні протектора розташовується під гострим кутом, що дозволяє швидко і ефективно видаляти з контактної плями воду і снігову кашу. Гумовий склад шини розбавлений кремнієвими пом'якшувачами-ці компоненти підвищують еластичність і температурну стійкість моделі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Купити Hankook Winter I*Pike RS2 W429 195/65 R15 91T
Усі ціни 13 →Hankook Winter I*Pike RS RS2 W429 (195/65R15 91T) | 3 282 грн. |
Hankook Winter i*Pike RS2 W429 195/65 R15 91T (под шип) | 3 348 грн. |
Hankook Winter I*Pike RS2 W429 195/65 R15 91T 87053 | 3 473 грн. |
Hankook W429 Winter I-Pike RS2 (195/65R15 91T) | 3 286 грн. |
Hankook Winter i*Pike RS2 W429 195/65 R15 91T (под шип) | 3 250 грн. |
1 0 1 10 |
Взяв у розмірі 185 60 14 не шип, перший сніг і ожеледиця на путівцях показав що гума себе веде чудово і поведінка авто на дорозі дуже передбачувано, не галаслива, однозначно рекомендую! Керованість не виявив користуюся Hankook Winter I*Pike RS2 W429 185/60 R14 82T менше місяця |
Модификації Hankook Winter I*Pike RS2 W429 195/65 R15 91T
Ціни на Hankook Winter I*Pike RS2 W429 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Hankook Winter I*Pike RS2 W429 195/65 R15 91T | від 3 210 грн. | 13 пропозицій | ||
Hankook Winter I*Pike RS2 W429 195/65 R15 95T | від 2 943 грн. | 2 пропозиції |