Змішувач Hansgrohe Tecturis E 73210000
Фото 5 |
Hansgrohe Tecturis E 73210000 |
|
Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Tecturis E 73210000
Усі ціни 14 →Змішувач для раковини 110 EcoSmart+ з гігієнічним душем Hansgrohe Tecturis | 9 880 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Tecturis E EcoSmart+ чорний матовий (73210 | 18 265 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Tecturis E 110, з гігієнічним душем, хром | 13 049 грн. |
Змішувач для раковини HANSGROHE TECTURIS E / гігієнічний душ / хром (73210 | 13 049 грн. |
Hansgrohe Tecturis E 110 Czarny Mat 73210670 | 15 200 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →