Змішувач Hansgrohe Metropol 32522000
Фото 3 |
Hansgrohe Metropol 32522000 |
|
Підходить для роботи з проточним водонагрівачем
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metropol 32522000
Усі ціни 7 →32522000 Змішувач для раковини з гігієнічним душем Hansgrohe Metropol (кол | 21 185 грн. |
Змішувач для раковини з гігієнічним набором Hansgrohe Metropol (32522000) | 21 511 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Metropol з гігієнічним душем 32522000 | 21 511 грн. |
Hansgrohe Metropol + Bidette chrom 32522000 | 13 560 грн. |
Hansgrohe Metropol + Bidette chrom 32522000 | 13 899 грн. |
Hansgrohe Metropol + Bidette chrom 32522000 | 14 238 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Metropol 100 з гігієнічної лійкою, хром | 21 511 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →