Змішувач Hansgrohe Tecturis S 73211000
Фото 4 |
Hansgrohe Tecturis S 73211000 |
|
Регульований обмежувач температури. Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Tecturis S 73211000
Усі ціни 11 →Змішувач для гігієнічного душу HANSGROHE Tecturis S на умивальник із лійко | 12 081 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Tecturis S EcoSmart+ чорний матовий (73211 | 16 914 грн. |
Змішувач для раковини HANSGROHE TECTURIS S / гігієнічний душ / хром (73211 | 12 081 грн. |
Hansgrohe Tecturis S 110 Czarny Mat 73211670 | 14 080 грн. |
Hansgrohe Tecturis S 110 Czarny Mat 73211670 | 14 432 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →