Змішувач Hansgrohe Talis S 72813000
Відео 1Фото 3 |
Hansgrohe Talis S 72813000 |
|
Магнітна система кріплення лійки MagFit
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis S 72813000
Усі ціни 10 →Змішувач для кухні з висувною лійкою Hansgrohe Talis S сталь 72813800 | 28 657 грн. |
Змішувач для кухні з висувною лійкою Hansgrohe Talis S хром 72813000 | 18 468 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Talis M51 200 2jet з витяжним зливом, хром (7 | 22 055 грн. |
Hansgrohe Talis S chrom 72813000 | 13 560 грн. |
Hansgrohe Talis S chrom 72813000 | 13 899 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →