Змішувач Hansgrohe Talis Select S 72045000
Фото 5 |
Hansgrohe Talis Select S 72045000 |
|
Підходить для проточних водонагрівачів
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis Select S 72045000
Усі ціни 8 →Змішувач для умивальника із високим виливом HANSGROHE Talis Select S хром | 17 509 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Talis Select S (72045000) 72045000 | 17 509 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Talis Select S 190 без донного клапана 720 | 17 509 грн. |
Смеситель для умывальника Hansgrohe Talis Select S 190 хром 72045000 | 17 509 грн. |
Змішувач для раковини HANSGROHE Talis Select S 190 72045000 | 16 283 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →