БФП HP Color Laser 178NWG (6HU08A)
Відео 1Фото 7 |
Доступний кольоровий лазерний багатофункціональний пристрій для виконання завдань оперативного монохромного та кольорового друку, сканування та документів. Позиціонується як одне з найдоступніших кольорових лазерних МФУ Hewlett-Packard. Призначений для використання в малому або домашньому офісі, розрахований на невеликі програми друку, що становлять до 500 стор/місяць. Забезпечує якісний монохромний та кольоровий друк з роздільною здатністю 600х600 dpi, чого цілком достатньо для виведення документів та бізнес-графіки бездоганної якості.
Планшетний CIS-сканер працює з оптичною роздільною здатністю 300 dpi в режимі копіювання і здатний збільшувати деталізацію до 600 dpi під час створення цифрових копій документів. Завдяки вбудованому адаптеру Fast Ethernet LAN, МФУ HP Color Laser 178NWG легко інтегрується в мережеву Ethernet-інфраструктуру. Вбудований контролер стандарту Wi-Fi 4 забезпечує прямий друк зображень та документів зі смартфонів, планшетів та ноутбуків. Просто у підключенні, налаштуванні та експлуатації. Працює з картриджами невеликої ємності (ч/б HP 117A – до 1000 стор та кольорові до 700 стор).
Купити HP Color Laser 178NWG
Усі ціни 12 →HP Color Laser 178NWG (6HU08A) | 15 799 грн. |
БФП HP 178nwg + Wi-Fi (6HU08A) | 15 385 грн. |
HP Color Laser MFP 178nwg (6HU08A) | 14 227 грн. |
HP Color Laser MFP 178nwg (6HU08A) | 13 880 грн. |
HP Color Laser MFP 178nwg (6HU08A) | 14 227 грн. |