Монітор HP P27h G5 27 " чорний (64W41AA)
Фото 5 |
HP P27h G5 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP P27h G5 27 " чорний
Усі ціни 38 →HP 27" P27h G5 (64W41AA) Black 64W41AA | 7 274 грн. |
Монітор 27" HP P27h G5 Black (64W41AA) | 7 109 грн. |
TFT 27" HP P27h G5, IPS, 75Hz, HDMI, DP, VGA, HAS, колонки, черный 64W41AA | 7 197 грн. |
Монітор Hp P27h G5 (64W41AA) | 7 220 грн. |
Монитор Hp P27h G5 (64W41AA) | 7 220 грн. |
ще 20 пропозицій