Змішувач Haiba Novak 009 HB0956
Haiba Novak 009 HB0956 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Novak 009 HB0956
Усі ціни 9 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом HAIBA NOVAK 009 хром | 2 842 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba NOVAK 009 (HB0956) | 2 842 грн. |
Змішувач для ванни Haiba NOVAK 009 (HB0956) | 2 842 грн. |
Змішувач для ванни Haiba NOVAK 009 HB0956 | 2 842 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →