Змішувач Imprese Krinice 10110
Відео 2Фото 1 |
Imprese Krinice 10110 Kriniceбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Krinice 10110
Змішувач для ванни IMPRESE KRINICE 10110 | 1 917 грн. |
Змішувач для ванни Imprese Krinice, хром, 35 мм 10110 | 2 938 грн. |
Змішувач для ванни IMPRESE KRINICE 10110 | 1 917 грн. |
Смеситель для ванной Imprese Krinice 10110 | 552 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →