Змішувач Haiba Disk 009 Euro HB0895
Haiba Disk 009 Euro HB0895 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Disk 009 Euro HB0895
Усі ціни 9 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом HAIBA DISK 009 хром | 2 946 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba DISK 009 (HB0895) | 2 946 грн. |
Змішувач для ванни Haiba DISK 009 (HB0895) | 2 946 грн. |
Змішувач для ванни Haiba Disk 009 (HB0895) | 2 946 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →