Змішувач Imprese Laska 40040W
Imprese Laska 40040W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Laska 40040W
Усі ціни 23 →Змішувач для біде змішувач Imprese Laska білий 40040 (35) W 40040(35)W | 2 963 грн. |
Imprese Imprese Laska 40040(35)S 52729 | 1 822 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу IMPRESE LASKA на біде одноважільний сатин л | 1 822 грн. |
Змішувач для біде Imprese Laska сатин (40040S) 40040S | 1 822 грн. |
Змiшувач для бiде Imprese LASKA, сатiн, 35 мм 40040S | 1 822 грн. |
ще 18 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Imprese Laska 40040W:
- Аератор з шарнірним з'єднанням
РекомендуємоПорівняти в таблиці →