Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 16GB TWIN X2 OC (N406T2-16D6X-178055N)
Фото 4 |
INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 16GB TWIN X2 OC 16 ГБ / 2535 МГц16 ГБ / 2565 МГц |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог INNO3D 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі INNO3D.
Купити INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 16GB TWIN X2 OC
Усі ціни 40 →Inno3D GeForce RTX 4060 Ti TWIN X2 OC 16384MB (N406T2-16D6X-178055N) N406T | 22 075 грн. |
Inno3D GeForce RTX4060 Ti TWIN X2 OC N406T2-16D6X-178055N | 22 499 грн. |
Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 16GB GDDR6 TWIN X2 OC (N406T2-16D6X- | 21 612 грн. |
Відеокарта INNO3D GeForce Rtx 4060 Ti 16GB Twin X2 Oc (N406T2-16D6X-178055 | 21 746 грн. |
Видеокарта INNO3D GeForce Rtx 4060 Ti 16GB Twin X2 Oc (N406T2-16D6X-178055 | 21 539 грн. |
Багато пам'яті не буває
Inno3D RTX 4060 Ti Twin X2 OC 16GB – середньоцінова відеокарта з великим об'ємом пам'яті 16 ГБ. Причому пам'ять дуже швидка GDDR6 із частотою 18 ГГц. Корисна вона у іграх, а й у професійних завданнях. Наприклад, відеомонтаж у Davinci ReSolve, тривимірний рендеринг у 3Ds Max, підвищення чіткості фотографій у Topaz Gigapixel та інші нейронні мережі.
Рейтрейсинг та апскейлінг
Графічний процесор RTX 4060 Ti має 4352 мікроядра архітектури Ada Lovelace, а також додаткові рейтрейсингові та тензорні ядра. Перші застосовуються для відтворення реалістичних відображень в іграх. А другі для прискорення додатків на основі штучного інтелекту та апскейлінгу DLSS в іграх. Причому застосовується нова версія DLLS 3.
Ефективне охолодження
Примітна вона генерацією проміжних кадрів, що дозволяє підвищити FPS в іграх на 60%. Версія Inno3D Twin X2 OC має кулер з двома вентиляторами діаметром 9 см і трьома мідними теплотрубками. Охолоджуються і чипи пам'яті, мосфети живлення. Металевий бекплейт та заводський розгін додаються. Конектор живлення не рідкісний 16-піновий, а класичний 6+2-піновий.
Модификації INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 16GB TWIN X2 OC
Ціни на INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 16GB TWIN X2 OC |
---|---|---|---|---|
INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 16GB TWIN X2 | від 21 710 грн. | 1 пропозиція | ||
INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 16GB TWIN X2 OC | від 21 065 грн. | 41 пропозиція |