Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 OC WHITE (N407S2-126XX-186162W)
Фото 5 |
INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 OC WHITE |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 OC WHITE
Inno3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 OC WHITE 12228MB (N407S2-126XX-18616 | 28 999 грн. |
INNO3D GEFORCE RTX 4070 SUPER TWIN X2 OC WHITE 12GB GDDR6X 192bit, 2505MHz | 29 405 грн. |
Inno3D GeForce RTX4070 Super TWIN X2 OC WHITE (N407S2-126XX-186162W) n407s | 30 999 грн. |
Inno3D N407S2-126XX-186162W | 30 999 грн. |
Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4070 Super Twin X2 OC White (N407S2-126XX-18 | 32 437 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →