Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER X3 OC (N407S3-126XX-186162L)
Фото 5 |
INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER X3 OC |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER X3 OC
Усі ціни 12 →Відеокарта Inno3D GEFORCE RTX 4070 SUPER X3 OC (N407S3-126XX-186162L) GEFO | 31 250 грн. |
INNO3D GEFORCE RTX 4070 SUPER X3 OC 12GB GDDR6X 192bit, 2505MHz / 21Gbps, | 30 621 грн. |
Inno3D GEFORCE RTX 4070 SUPER X3 OC (N407S3-126XX-186162L) N407S3-126XX-18 | 31 999 грн. |
Inno3D GeForce RTX4070 Super X3 OC (N407S3-126XX-186162L) n407s3-126xx-186 | 32 699 грн. |
Inno3D N407S3-126XX-186162L | 31 999 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →