Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 (N408S3-166X-18703552)
Фото 3 |
INNO3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INNO3D GeForce RTX 4080 SUPER X3
Усі ціни 8 →Inno3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 16384MB (N408S3-166X-18703552) N408S3-166 | 54 135 грн. |
INNO3D GEFORCE RTX 4080 SUPER X3 16GB GDDR6X 256bit, 2580MHz / 23Gbps, 3x | 50 564 грн. |
Inno3D GeForce RTX 4080 Super X3 (N408S3-166X-18703552) N408S3-166X-187035 | 52 199 грн. |
Inno3D N408S3-166X-18703552 | 51 999 грн. |
Відеокарта INNO3D GEFORCE RTX 4080 SUPER X3 3x DP, 1x HDMI (N408S3-166X-18 | 54 999 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →