Процесор Intel Core i5 Ivy Bridge i5-3570K (BX80637I53570K)
Відео 5 |
Intel Core i5 Ivy Bridge i5-3570K |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 0 3 56 |
5-те, 6-те, 7-е, 8-е, і зараз 9-е покоління процесорів Інтел протягом 6-ти років. І цей факт, я вважаю, говорить багато про що…
Відгук звичайно не актуальний, т.к. цей відсоток давно вже пішов на спокій. Але тут і зараз, тільки в 2019 році я задумався що час змінити його на 9-е покоління Інтел, в ідеалі I9-9900K(S), і то щоб тільки задовольнити свої потреби в 20% ігор в які я граю, або хочу зіграти ... До цього моменту, відсоток I5-3570K відпрацював на всі 100% своїх можливостей. Можу тільки сказати спасибі дідусю, за всі ці роки! Продуктивність та стабільність із запасом на 5+ років. За 6 років немає причини щось сказати в мінус цього праці. Dragon Light: користуюся Intel i5-3570K більше року |
Дуже рекомендую цей відс. для тих у кого сокет 1155, 4 ядра і 4 потоки роблять свою справу! і ціна ще смачна :) Ціна, якість, швидкість, ефективність. а їх немає панове |
Показано 2 з 59 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Intel Core i5 Ivy Bridge
Ціни на Intel Core i5 Ivy Bridge |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Ivy Bridge i5-3330 | від 1 250 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Ivy Bridge i5-3340 | від 1 450 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Ivy Bridge i5-3350P | від 650 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Ivy Bridge i5-3470 | від 890 грн. | 5 пропозицій | ||
Intel Core i5 Ivy Bridge i5-3470S | від 980 грн. | 3 пропозиції | ||
Intel Core i5 Ivy Bridge i5-3570 | від 1 050 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Ivy Bridge i5-3570K | від 1 390 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Ivy Bridge i5-3570S | від 2 098 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо
B тіло до 2018 року мені вистачало продуктивності праці у всіх найсвіжіших проєктах. Але з'явилися такі ігри як mass effect Andromeda, Shadow of the tomb Rider. І вже в них я побачив межу цього труду. Коли на 4.5мгц по всіх чотирьох ядрах навантаження в 100% а видюха тільки на 70% відпочиває. І те, це у певних локаціях чи сценах. Так, вийшло ще купа інших ресурсомістких ігор на даний момент, але не є можливість спробувати цю зв'язку ...
Тим не менш 13-19 рік в 80% ігор зі 100% цей відсоток спокійно бере на високі-ультра full HD 60fps. Адже після цього вийшло 4-те