Процесор Intel Core i7 Comet Lake i7-10700KF BOX
Відео 19 |
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700KF BOX |
|
Turbo Boost 2.0 (один / всі ядра), 5.0 / 4.7 ГГц.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i7 Comet Lake i7-10700KF BOX
Усі ціни 24 →Процесор Intel Core i7-10700KF (BX8070110700KF) | 8 098 грн. |
Процессор intel s1200 Core i7-10700KF bx8070110700kf, 8 ядер, 16 потоков, | 9 263 грн. |
Процесор Intel Core i7-10700KF (BX8070110700KF) Core i7-10700KF (BX8070110 | 8 778 грн. |
INTEL Core™ i7 10700KF BX8070110700KF | 10 189 грн. |
Процессор Intel Core i7-10700KF 3.8GHz s1200 Box (BX8070110700KF) BX807011 | 8 525 грн. |
ще 19 пропозицій
0 0 0 4 |
Купив 10700 у турбобусті 4.8 ррц це майже 5 як у К, але тільки він не гріється від слова зовсім, поставив його під своє в розгонах цих не бачу сенсу, видяху 3070 розкриває на всі 100%, сам же не вантажиться в самих топових іграх і до половини, а під свою температуру 40 градусів макс що я бачив у тому ж ексодусі. Так що не ведіть на ці "К" Холодний та продуктивний під сро, для домашніх потреб ідеальний вибір Ціна, але це вже камінь вище за середню категорію користуюся Intel i7-10700 BOX кілька місяців |
Спочатку здався занадто гарячим на двосекційній CBO, але в мануальному режимі 5Ghz@1.225v температури в просто 28-40 °, в іграх не вище 60 °, а при рендерах гріється до 80 з піками до 84). Якщо збираєтеся брати на ньому 5.1-5.3Ghz при ~1.35v, беріть на охолодження хорошу трисекційну (аля kraken x73) Відмінна стабільність та продуктивність на рівні 9900k (більше 5к пабугаїв у Cinebench R20) Полум'яний та пекучий :) |
Показано 2 з 4 відгуків
ще 2 відгуки
anonim
29 травня 2021, 11:36
Подойдёт Ли? #
1 вопрос:Подойдёт ли этот процессор i7 10700k к материнской плате Asrock z390 steel legend.
2 вопрос: подойдёт ли охлаждение be quiet assasin 3 к материнской плате (Asrock z390 steel legend) и подойдёт ли это охлаждение к этому процессору (i7 10700k) заранее спасибо!
Показано 3 із 23 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації Intel Core i7 Comet Lake
Ціни на Intel Core i7 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700 BOX | від 10 238 грн. | 40 пропозицій | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700 OEM | від 8 762 грн. | 28 пропозицій | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700F BOX | від 9 254 грн. | 37 пропозицій | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700K BOX | від 10 652 грн. | 47 пропозицій | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700KF BOX | від 7 900 грн. | 24 пропозиції | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700KF OEM | від 13 360 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i7 Comet Lake i7-10700K OEM | від 11 520 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →