Процесор Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700KF BOX (BX8071513700KF)
Відео 16Фото 4 |
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700KF BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700KF BOX
Усі ціни 42 →Intel Core i7-13700KF 3.4(5.4)GHz 30MB s1700 Box (BX8071513700KF) BX807151 | 18 299 грн. |
Процесор Intel Core i7-13700KF (BX8071513700KF) | 14 749 грн. |
Intel Core i7-13700KF (BX8071513700KF) | 14 788 грн. |
Intel Core i7-13700KF (BX8071513700KF) | 14 680 грн. |
Процесор Intel Core i7-13700KF (BX8071513700KF) | 16 557 грн. |
ще 20 пропозицій
На сьогоднішній день немає завдання, з яким би цей процесор не впорався Не виявлено Michel: користуюся Intel i7-13700K BOX кілька місяців
inte і3, і5, і7, і9 нового покоління потужніші і менш гарячі ніж AMD Ryzen 3, Ryzen 5, Ryzen 7 , Ryzen 9 нового покоління! Але відео ядра в процесорах кращі у AMD!
Возможно. Но какой % людей покупающих процессоры Intel с индексом K использует их без видеокарты?
X3D передают привет. На счет "менш гарячіші" - это вы про жор под 250 ватт? Или о том что с ними только водянки справляются? |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Intel Core i7 Raptor Lake
Ціни на Intel Core i7 Raptor Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700 BOX | від 14 899 грн. | 19 пропозицій | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700 OEM | від 19 080 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700F BOX | від 14 647 грн. | 17 пропозицій | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700F OEM | від 17 640 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700K BOX | від 14 844 грн. | 43 пропозиції | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700KF BOX | від 14 420 грн. | 42 пропозиції | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700KF OEM | від 15 899 грн. | 12 пропозицій | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700T OEM | від 21 080 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Ніякого андервольтингу не виробляв, процесор працює у стокове режимі, без проблем кидається до 5.4 ГГц, як охолодження використовую Asus ROG Ryuo III 360 ARGB, температури у простої 34-42 ° C, а під час стрімінгу гри та рендерингу відео 52-57 ° C.