Процесор Intel Core i7 Broadwell-E i7-6800K OEM (CM8067102056201)
Відео 17 | Очікується у продажу 6 629 грн. Роз'єм (Socket): Intel LGA 2011 v3; Кількість ядер (cores): 6; Кількість потоків (threads): 12; Частота (ГГц): 3.4; Модель IGP: немає; |
Intel Core i7 Broadwell-E i7-6800K OEM |
|
Дванадцять потоків. Можливість ручного розгону.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Core i7 Broadwell-E
Ціни на Intel Core i7 Broadwell-E |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Broadwell-E i7-6800K OEM | від 6 629 грн. |
Intel Core i7 Broadwell-E i7-6900K BOX | від 36 854 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i7 Broadwell-E i7-6900K OEM | від 20 834 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо