Процесор Intel Core i9 Cascade Lake-X i9-10900X OEM (CD8069504382100)
Відео 21 | Очікується у продажу 30 791 грн. Роз'єм (Socket): Intel LGA 2066; Кількість ядер (cores): 10; Кількість потоків (threads): 20; Частота (ГГц): 3.7; Модель IGP: немає; |
Intel Core i9 Cascade Lake-X i9-10900X OEM |
|
72 ліній PCI Express 3.0 (разом з чипсетом)
Після оновлення BIOS процесори Cascade Lake-X працюють на материнських платах з набором логіки X299.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Core i9 Cascade Lake-X
Ціни на Intel Core i9 Cascade Lake-X |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Cascade Lake-X i9-10900X BOX | від 29 840 грн. | 8 пропозицій | ||
Intel Core i9 Cascade Lake-X i9-10920X BOX | від 35 080 грн. | 8 пропозицій | ||
Intel Core i9 Cascade Lake-X i9-10920X OEM | від 34 880 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i9 Cascade Lake-X i9-10940X BOX | від 42 875 грн. | 7 пропозицій | ||
Intel Core i9 Cascade Lake-X i9-10940X OEM | від 40 520 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i9 Cascade Lake-X i9-10980XE BOX | від 28 350 грн. | 10 пропозицій |