Духова шафа Interline FZ 484 MRN BB
Фото 8 |
Interline FZ 484 MRN BB |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline FZ 484 MRN BB
Усі ціни 12 →Interline Interline FZ 484 MRN BB | 9 399 грн. |
Духова шафа Interline FZ 484 MRN BB (17487) | 8 930 грн. |
Духова шафа електрична Interline FZ 484 MRN BB | 9 399 грн. |
Духова шафа електрична Interline Fz 484 Mrn Bb | 9 245 грн. |
Духовой шкаф электрический Interline Fz 484 Mrn Bb | 9 237 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →