Духова шафа Interline OEG 733 ETD BB
Interline OEG 733 ETD BB |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline OEG 733 ETD BB
Усі ціни 27 →Interline Interline OEG 733 ETD BB | 16 199 грн. |
Духові шафи INTERLINE OEG 733 ETD BB (16291) | 15 390 грн. |
INTERLINE OEG 733 ETD BB | 15 836 грн. |
Interline OEG 733 ETD BB офіційна гарантія | 16 849 грн. |
Духовка електрична Interline Oeg 733 Etd BB | 15 540 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →