Набір інструментів Intertool ET-6039SP
Відео 10Фото 2 |
Intertool ET-6039SP |
|
У наборі ET-6039SP інструменти виготовлені з високоякісної інструментальної вуглецевої загартованої сталі, ET-6039 з хром-ванадієвої сталі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool ET-6039SP
Усі ціни 24 →Набір інструментів Intertool ET-6039SP 39шт | 799 грн. |
Набор инструмента Intertool ET-6039SP | 796 грн. |
Intertool Intertool ET-6039SP 128690 | 899 грн. |
Набор инструментов 39ед. 3/8 INTERTOOL ET-6039SP | 899 грн. |
Набір інструментів 3/8", 39 од. INTERTOOL ET-6039SP | 899 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості набору інструментів Intertool ET-6039SP:
- Інструменти виготовлені з високоякісної інструментальної вуглецевої загартованої сталі
РекомендуємоПорівняти в таблиці →