Набір інструментів Intertool XT-1004
Intertool XT-1004 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool XT-1004
Усі ціни 22 →Intertool Intertool XT-1004 | 549 грн. |
Набор ключей комбинированных 12шт. 6-14,17,19,22 мм, DIN3113, STORM INTERT | 549 грн. |
Набір ключів комбінованих 12 шт, 6-14, 17, 19, 22 мм, DIN3113 STORM INTERT | 549 грн. |
Набір ключів гайкових Intertool XT-1004 | 544 грн. |
Набір комбінованих ключів Intertool 12 предметів (XT 1004) | 549 грн. |
ще 17 пропозицій
Додаткові функції і можливості набору інструментів Intertool XT-1004:
- Розміри: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →