Набір інструментів Intertool VT-3370
Відео 1Фото 9 |
Intertool VT-3370 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool VT-3370
Усі ціни 13 →Intertool Intertool VT-3370 | 799 грн. |
Набір викруток з комплектом насадок 70 од. INTERTOOL VT-3370 | 799 грн. |
Intertool Набор отверток Intertool с комплектом насадок 70 ед (VT-3370) | 759 грн. |
Набір викруток з комплектом біт / стрижнів Intertool VT-3370 | 719 грн. |
Набір викруток Intertool VT-3370 - PH x SL x S x T з бітами 70 од. (DR-000 | 917 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →