Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Ручний інструмент   /   Набори інструментів   /   Intertool

Набір інструментів Intertool VT-2005

Фото - Набір інструментів Intertool VT-2005
Intertool VT-2005
Загальна кількість одиниць
6 шт.
Викрутка
6 шт.
Шліцьові
SL3x75, SL5x100, SL6x125
Хрестові
PH0x75, PH1x100, PH2x125
Вага
0.5 кг
Офіційний сайт
intertool.ua
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool VT-2005

Набір викруток 6 од. (SL3*75, SL5*100, SL6*125, PH0*75, PH1*100, PH2*125), CrV, Ergo-design INTERTOOL VT-2005 VT2005

Призначення Викрутки INTERTOOL призначені для монтажу та демонтажу різьбових з'єднань з типом шліця SL3, SL5, SL6, PH0, PH1, PH2. Такий набір викруток стане чудовим помічником у домашньому арсеналі інструменту, а також у власній майстерні на виробництві. Надійна та міцна Стрижні викруток виготовлені з міцної Cr-V сталі, яка... щевідома всім майстрам своєю надійністю та витривалістю. У
Dsvavto.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
162 грн.

Набір викруток, 6 од. (SL3, SL5, SL6, PH0, PH1, PH2), 75-125 мм, Cr-V, Ergo-design INTERTOOL (VT-2005) UA VT-2005

Sota.storeМенше року
(Київ)
Поскаржитись
199 грн.

Набір викруток Intertool (у наборі 6 шт.) VT-2005

Маркетплейс: MAUDAU  LifeShopper З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
230 грн.

Динаміка цін на Intertool VT-2005

Відеоогляди