Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні басейни   /   Intex

Надувний басейн Intex 28130

Фото - Надувний басейн Intex 28130
Відео 1Фото 2
Intex 28130
Колір
Форма
кругла
Об'єм
5621 л
Матеріал
вініл / і поліестр /
Розміри
366х366х76 см
Висота бортів
76 см
Вага
12.9 кг
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.

Купити Intex 28130

Усі ціни 65 →

Басейн сімейний Intex Easy Set (28130)

Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
2 593 грн.

Надувний басейн Intex 28130 (366х76 см) 31399

Басейн Intex 28130 - ідеальний варіант для купання і сімейного відпочинку. Завдяки невеликим габаритам і маленькій вазі, його... щеможна брати з собою на природу, дачу або море. Встановіть басейн без інструментів за кілька хвилин. Чаша виконана із 3-шарового армованого ПВХ з надувним самопідтримуваним кільцем. М'який корпус забезпечує максимальний комфорт і безпеку для користувачів. Розміри: діаметр 366 см, висота 76 см Об’єм басейну (90%): 5621 літрів Встановлення: тільки наземне Вік: 6+
More-doma.uaМенше року
(Харків)
Поскаржитись
2 279 грн.

Надувний басейн Intex 28130, 366 х 76 см (басейн)

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
2 299 грн.

Надувний басейн Intex 28130 (366х76 см) Акція!

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись

Басейн, 366x76 см, 28130

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 482 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Intex 28130

Відеоогляди