Кикборд iTrike BB 3-026-A
Фото 8 |
iTrike BB 3-026-A |
|
Самокат оснащений такими колесами.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iTrike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iTrike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iTrike BB 3-026-A
Усі ціни 6 →Самокат дитячий Itrike Mini BB 3-026-A колір:небесно-блакитний | 643 грн. |
Самокат iTrike BB 3-026-A Рожевий | 702 грн. |
Самокат iTrike BB 3-026-A Блакитний | 702 грн. |
Самокат iTrike BB3-026-B red | 799 грн. |
Самокат iTrike BB3-026-B рожевий | 799 грн. |
Самокат iTrike BB 3-026-A Фіолетовий | 702 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →