Умивальник Jaquar JDS 63 630 мм (JDS-WHT-25901)
Jaquar JDS 63 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jaquar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jaquar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jaquar JDS 63 630 мм
Раковина Jaquar JDS 64 см (JDS-WHT-25901) JDS-WHT-25901 | 3 212 грн. |
Jaquar Jaquar Раковина JDS 63,5 х41, 5, овальна - JDS-WHT-25901 | 2 993 грн. |
Раковина JDS 63,5х41,5, овальна модель JDS JDS-WHT-25901 | 2 994 грн. |
Умывальник Jaquar 64x42 JDS-WHT-25901 | 2 731 грн. |
Раковина JAQUAR JDR JDS-WHT-25901 біла | 3 035 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →