Акустична система KEF Reference 4c
Фото 4 |
KEF Reference 4c |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KEF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KEF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KEF Reference 4c
Усі ціни 8 →Kef Reference 4c | Kolumna owa centralna | 372 000 грн. |
Kef Reference 4c | Kolumna owa centralna | 390 600 грн. |
Kef Reference 4c Piano czarny | 266 680 грн. |
Kef Reference 4C Palisander | 288 000 грн. |
Kef Reference 4c Satin American Orzech | 266 680 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості акустичної системи KEF Reference 4c:
- Коаксіальні динаміки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →