Душовий набір Kludi Freshline 678400500
Kludi Freshline 678400500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Freshline 678400500
Усі ціни 12 →Душовий набір KLUDI FRESHLINE із ручною лійкою, шлангом та стійкою 915мм х | 6 757 грн. |
Душовий гарнітур Kludi Freshline 1S (678400500) 678400500 | 4 703 грн. |
Kludi Kludi FRESHLINE 1S душовий гарнітур настінна штанга L = 900 мм - 678 | 4 687 грн. |
Душовий гарнітур KLUDI FRESHLINE 1S с настенной душевой стойкой 900 мм, ру | 4 428 грн. |
Душовий гарнітур Kludi Freshline (678400500) | 4 772 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi Freshline 678400500:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →