Ручна лійка Kludi Freshline 6790005-00
Фото 4 |
Kludi Freshline 6790005-00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Freshline 6790005-00
Усі ціни 20 →Душова лійка KLUDI FRESHLINE три види струменя пластик хром 6790005-00 | 3 486 грн. |
Душова лійка KLUDI Freshline багаторежимна 140мм пластикова хром 679000500 | 3 784 грн. |
Ручний душ Kludi Freshline 3S (679000500) 679000500 | 3 092 грн. |
Ручна душова лійка KLUDI FRESHLINE 3S с переключателем на три типа струи, | 3 696 грн. |
Душова лійка Kludi Freshline (679000500) | 3 888 грн. |
ще 15 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi Freshline 679000500:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →