Душова система Kludi Cockpit Explorer 800500500
Відео 2Фото 16 |
Kludi Cockpit Explorer 800500500 |
|
Змішувач з обмежувачем гарячої води при 40 °C. З горизонтальним і вертикальним регулюванням кронштейна. Регулювання кута нахилу душової лійки 75°. Двостороння захист від скручування душового шланга.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Cockpit Explorer 800500500
Усі ціни 11 →Душова система із термостатом KLUDI Cockpit Explorer із верхнім душем лату | 26 925 грн. |
Душова система з термостатом Kludi Cockpit EXPLORER (800500500) 800500500 | 25 788 грн. |
Kludi Kludi змішувач COCKPIT EXPLORER - 800500500 | 31 695 грн. |
Душевая система с термостатом Kludi Cockpit EXPLORER (800500500) 800500500 | 21 894 грн. |
Душова система з термостатом Kludi Cockpit Explorer 8005005-00 | 25 671 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →