Змішувач Volle Mora 1537.030101
Фото 6 |
Volle Mora 1537.030101 Moraбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Mora 1537.030101
Усі ціни 50 →Змішувач для ванни Volle Mora чорний матовий 1537.030104 | 3 008 грн. |
Смеситель для ванны Volle Mora 1537.030125, 35 мм, cromo+de la noche 19516 | 2 824 грн. |
Змішувач для ванни Volle MORA чорний-золото (1537.030126) 1537.030126 | 4 126 грн. |
Змішувач для ванни Volle Mora (1537.030125) 1537.030125 | 2 824 грн. |
Змішувач для ванни Volle MORA cromo+de la noche (1537.030125) | 2 824 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →