Тумба під умивальник Kolo Twins 80-2
Відео 1Фото 2 |
Kolo Twins 80-2 |
|
Можливість комплектації з ніжками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Twins 80-2
Усі ціни 12 →Тумба під раковину 60 см Kolo TWINS 89553000 | 8 593 грн. |
Тумба для раковини Kolo Twins 80 см (89553000) 89553000 | 8 952 грн. |
Kolo Kolo TWINS шафка під умивальник 80см, з двома ящиками, білий глянець | 7 855 грн. |
Kolo Kolo Twins 89554000 | 7 040 грн. |
Тумбочка под умывальник KOLO TWINS с двумя ящиками 800х460 мм h570, черный | 9 394 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →