Сковорідка для млинців KORKMAZ Granita A1270 26 см бежевий
KORKMAZ Granita A1270 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ Granita A1270 26 см бежевий
Сковорода для млинців Korkmaz Granita Alu 26 см (A1270) | 1 767 грн. |
Сковорода для блинов Korkmaz Granita Alu 26 см (A1270) | 1 767 грн. |
Сковорода для млинців Korkmaz Granita Alu. 26см кругла (A1270) | 1 859 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →