Сковорідка KORKMAZ A1180 14 см чорний
Фото 7 |
KORKMAZ A1180 14 см 16 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ A1180 14 см чорний
Сковорода без крышки Korkmaz Proline 14 см A1180 | 599 грн. |
Сковорода KORKMAZ PROLINE 14 см (A1180) | 599 грн. |
Сковорода - жаровня KORKMAZ PROLINE 14 см (A1180) | 599 грн. |
Модификації KORKMAZ A1180
Ціни на KORKMAZ A1180 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ A1180 14 см чорний | від 599 грн. | 5 пропозицій | ||
KORKMAZ A1181 16 см нержавіюча сталь | від 577 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →